Publicat 03 Sep 2019 | Reactualizat 03 Oct 2019 | Expiră 04 Oct 2019

Call Center Agent (night shift)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul suport - vanzari au devenit cei mai buni specialisti in domeniu si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca:

  • Iti face placere sa vorbesti la telefon si legi relatii in mod natural
  • Ai cunostinte avansate de operare in Word si Excel
  • Ai experienta in domeniul Call Center
  • Esti o persoana organizata si proactiva, deschisa la schimbare

Descrierea jobului

Rolul job-ului: preluarea si gestionarea a apelurilor telefonice venite de la clienti si actualizarea permanenta a bazei de date.
De asemenea, vei avea ca si responsabilitate contactarea permanenta a clientilor pentru a afla gradul de satisfactie al acestora in raport cu serviciile si produsele oferite de companie.

Beneficii:

  • Tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Spor de noapte
  • Vei participa la multe traininguri de specialitate
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Romstal s-a dezvoltat in 25 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde inalte de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Expirat
Call Center Agent (night shift)  -  ROMSTAL IMEX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles