de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Call Center Quality Assurance

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica si pozitiva
- Minimum 1 an experinta in monitorizarea si evaluarea calitatii apelurilor de inbound / outbound ale agentilor de call center
- Experienta in coaching, folosind o abordare consultativa
- Experienta in acordare de feedback si imbunatatirea performantelor agentilor
- Abilități organizaționale excelente necesare pentru prioritizarea si indeplinirea la timp a task-urilor intr-un mediu de lucru dinamic; atentie la detalii
- Abilitati excelente de analiza si comunicare, atat in scris cat si verbal

Cerinte
- Cunostinte Microsoft Office

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Monitorizarea si evaluarea apelurilor de inbound / outbound
- Acordare feedback calitativ, centralizare, monitorizare si raportare rezultate
- Organizare sesiuni de share best practice in vederea cresterii calitatii apelurilor
- Observa si recomanda imbunatatirea procedurilor departamentului
- Responsabil cu instruirea si integrarea noilor angajati

Beneficii:
- pachet salarial atractiv, colegi simpatici, un birou cu un feng shui excelent, cafea la discreție, un motan leneș și gras, bun de mângâiat ca remediu antistres.

Editura Booklet s-a impus în domeniul educaţional din România prin cărțile dedicate învăţării limbilor străine, științelor și materialelor de pregătire pentru examenele naţionale. În 2015, am lansat colecția de literatură pentru copii Booklet Fiction, în care au apărut romane grafice, de aventuri, polițiste, istorice, fantasy și SF, atât pentru cititorii mai mici, cât și pentru segmentul young adult.

Expirat
Call Center Quality Assurance  -  Editura Booklet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles