Publicat 08 Dec 2019 | Reactualizat 05 Ian 2020 | Expiră 08 Ian 2020

CALL CENTER REPRESENTATIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MOL Romania este in cautarea unui nou coleg, care sa se alature echipei de Relatii Clienti in pozitia de Call Centre Representative.

Candidatul ideal:

  • Student sau proaspăt absolvent de studii superioare
  • Persoana deschisa, sociabila si comunicativa
  • Spirit de echipa, buna relaționare si gestionare a conflictelor
  • Cunoașterea limbii engleze - minim nivel conversațional
  • Experiența in activități de Call Center - prezinta un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • Preluarea solicitărilor primite de la clienții companiei via telefon, e-mail si soluționarea lor;
  • Identificarea nevoilor clienților si oferirea de soluții simple si eficiente, in conformitate cu procedurile departamentului si politicile companiei;
  • Asimilarea de cunoștințe despre sistemele si procesele specifice companiei pentru a avea capacitatea de a oferi soluții simple si eficiente;
  • Colectarea feedback-ul clienților pentru a ne ajuta sa îmbunătățim calitatea serviciilor oferite;
  • Adiministrarea si actualizarea bazelor de date specifice;
  • Implicare activa in activitățile altor departamentelor din cadrul companiei;
  • Job-ul presupune lucrul in ture (40 h/saptamana - 24/7 - disponibilitate pentru tura de noapte necesara).

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari companii de oil&gas din Centrul si Estul Europei;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tânără;
  • Training-uri de pregătire si perfecționare profesionala
  • Oportunități de dezvoltare a carierei.

Grupul MOL este o companie multinaţională integrată şi independentă, cu operaţiuni în peste 40 de ţări şi aproximativ 30.000 de angajaţi în întreaga lume. Grupul controlează cinci rafinării şi două unităţi petrochimice la nivelul managementului integrat al Lanţului de aprovizionare, în Ungaria, Slovacia, Croaţia şi Italia. Compania deţine, de asemenea, o reţea de peste 2.000 de benzinării în Europa Centrală şi de Sud-Est, în 11 țări.

În România, MOL deţine aproximativ 200 de benzinării şi două depozite de carburant, la Giurgiu și Tileagd.

Expirat
CALL CENTER REPRESENTATIVE  -  MOL ROMANIA Petroleum Products SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles