Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 07 Oct 2009

Camerista Hotel Cinci Stele

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alatura-te unei echipe de cinci stele in postul de Camerista (sau Sefa). In echipa noastra muncim din greu, dar pentru ca suntem o echipa mica ne ajutam reciproc.

Trebuie sa fiti entuziasta, responsabila si onesta cu o foarte mare atentie la detaliu. Veti lucra intr-o locatie cu totul deosebita care va asigura satisfactie profesionala zi de zi.

Este posibila angajarea in cadrul organizatiei noastre si in system part time (4-8 ore/zi) pentru a va suplimenta venitul!

Descrierea jobului

- Curatare si amenajare camere la cel mai inalt nivel
- Pregatirea camerelor inainte, dupa, dar si la solicitarea clientului
- Curatenie si sanitarizare spatii publice, holuri, si in orice zona a hotelului
- Alte responsabilitati la cerere

Locatie de cinci stele intr-o locatie deosebita din Bucuresti.

Expirat
Camerista Hotel Cinci Stele  -  Horeca Star

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles