Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

CASIER/LUCRATOR COMERCIAL/ VANZATOR LEGUME-FRUCTE VANZATOR MEZELURI/RECEPTIONER MARFA - BUCURESTI, CONSTANTA

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
- experienţă în comerţ - avantaj;
- amabilitate, dinamism;
- spirit comercial;
- rezistenta la efort fizic;
- disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- scanează produsele cumpărate de clienţi şi încasează contravaloarea lor, în bani sau bonuri valorice;
- completează în permanenţă rafturile cu marfă;
- urmăreşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotaţia la raft a produselor;
- îndepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- participă la acţiunile comerciale din magazin;
- răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
- asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.

BENEFICII:
- tichete de masa+bonusuri de performanta;
- decontare transport;
- contract de munca - perioada nedeterminata;
- oportunitate de dezvoltare profesionala.

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD a fost recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania. In anul 2013 au fost deschise 63 magazine, in anul 2014 au fost deschise 70 de magazine; iar planurile de dezvoltare pentru 2015 prevad extinderea retelei cu cel putin 80 de noi unitati.
Cu peste 6500 de angajati la sfarsitul lui 2014, si peste 8000 de angajati previzionati la finele anului 2015, PROFI este unul dintre angajatorii de top din Romania.
Echipa de profesionisti PROFI cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv.

Expirat
CASIER/LUCRATOR COMERCIAL/ VANZATOR LEGUME-FRUCTE VANZATOR MEZELURI/RECEPTIONER MARFA - BUCURESTI, CONSTANTA  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles