Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Cautam colegi pentru postul de CREW TRAINER PAUL

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Ai studii superioare în curs de finalizare sau finalizate?
  • Poți să lucrezi full time, în oricare dintre restaurantele PAUL din Bucuresti?
  • Îți place să lucrezi cu oamenii și ai bune abilități de comunicare?
  • Ești o persoană organizată și cu atenție la detalii?
  • Ai în plan să te dezvolți profesional și îți plac provocările?

Dacă simti ca te-am descris perfect pana acum, te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Vei avea următoarele responsabilități principale:

  • Vei face training cu toti angajatii noi si-i vei ajuta sa se integreze in echipa si sa livreze produse exceptionale clientilor;
  • Vei respecta si ii vei inspira si pe ceilalti sa respecte standardele și regulile din restaurant;
  • Vei participa la deschiderile de restaurante.

Ce iti oferim:
  • Siguranta unui loc de munca stabil si corect, pe termen lung;
  • Salariu si tichete de masa (15 lei/zi);
  • Decont transport lunar;
  • Decont transport la tura de inchidere a restaurantului;
  • Decont transport daca locuiesti in afara orasului;
  • Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 6 luni, 1 an, 2 ani;
  • Bursa de merit daca esti student si indeplinesti conditiile de acordare;
  • Prima acordata cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

PAUL este rodul unei povesti de familie care a inceput in urma cu aproape 125 de ani. Este povestea a cinci generatii dedicate telului de a duce mai departe gustul unei paini cu adevarat bune.
Renumit lant francez de brutarii/patiserii cu peste 430 de locatii deschise in 22 de tari, PAUL pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai. In Romania s-a deschis prima locatie in anul 2008, urmand ca in urmatorii ani sa se deschida alte 19 locatii bucurandu-se de un real succes.

Expirat
Cautam colegi pentru postul de CREW TRAINER PAUL  -  MOULIN D'OR - PAUL