Publicat 09 Sep 2019 | Reactualizat 07 Oct 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Chefs - Zero Commission

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

North House is a luxury hotel in Cowes on the Isle of Wight, England. Our menu focusses on fresh fish, seafood and steaks cooked over a charcoal grill all set in a French bistro style.

North House este un hotel de lux în Cowes, pe insula Wight, Anglia. Meniul nostru se concentrează pe pește proaspăt, fructe de mare și fripturi gătite pe un grătar de cărbune, toate într-un stil bistro francez.

Descrierea jobului

Pay is £9 per hour for Chef de Partie position.
5 days working with 2 days off each week
Fortnightly pay and pay for every hour worked
Tips paid weekly
Free staff accommodation provided as part of your contract, including all bills
28 days paid holidays
Company pension scheme
Company discounts
Monthly discount vouchers
Coastal location on the Isle of Wight, England
Consistent hours, opportunities for couples or friends travelling together
Assistance with your travel in the UK
Excellent training and career development

Company details
No cost to you, hassle free
Romanian speaking kitchen team already in place.
All you will need to pay for is your travel to the UK
Call us or send your CV today
No money for Agency Fees, all we want is determination, skills and commitment!

Plata este de 9 £ pe oră pentru poziția de chef de partie.
5 zile lucrătoare cu 2 zile libere în fiecare săptămână
Plătiți pe zi și plătiți pentru fiecare oră lucrat
Bacsis plătit săptămânal
Cazare gratuită pentru personal oferită ca parte a contractului dvs., inclusiv toate facturile
28 de zile de concediu plătit
Schema de pensii a întreprinderilor
Reduceri in companie
Bonuri lunare de reducere
Coasta de pe insula Wight, Anglia
Ore consistente, oportunități pentru cupluri sau prieteni care călătoresc împreună
Asistență în călătoria dvs. în Regatul Unit
Training excelent și dezvoltare profesională

Detaliile companiei
Nici un cost pentru tine, fără probleme
Echipa de bucatari romani deja formata
Tot ce va trebui să plătiți este călătoria dvs. în Marea Britanie
Sunați-ne sau trimiteți CV-ul dvs. astăzi
Fără bani pentru taxele agenției, tot ce vrem este determinarea, abilitățile și angajamentul!

Expirat

Chefs - Zero Commission  -  Frances Charles

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles