de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2009 | Reactualizat 16 Nov 2009 | Expiră 19 Nov 2009

Coafeza / Frizer / Manichiurista / Cosmeticiana

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 2 ani, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat dpdv tehnic, cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant (carte de munca, salariu fix + comision in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse);
- Contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;
- Pachet de servicii de infrumusetare gratuite;
- Reduceri pentru produsele vandute in salon;
- Instrumente / accesorii de lucru puse la dispozitie de companie;
- Pregatire profesionala continua; lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti.
- Conditii de munca excelente.

Daca crezi ca esti potrivit pentru echipa noastra, asteptam CV-ul tau la urmatoarea adresa:
office@el-studio.ro

Expirat
Coafeza / Frizer / Manichiurista / Cosmeticiana  -  El Studio Style - Salon Timpuri Noi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles