Publicat 07 Oct 2009 | Reactualizat 05 Nov 2009 | Expiră 08 Nov 2009

coafor/ stilist, cosmetician, frizer

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta in serviciul cu publicul si disponibilitate pentru acest tip de serviciu; spirit de lucru in echipa; disponibilitate la efort si pentru actualizarea cunostintelor;

Descrierea jobului

Locul de munca va fi intr-un salon de infrumusetare;
Responsabilitatile specifice postului fiecarui tip de meserie;
Salariu fix plus procent din incasari, gradual, in functie de realizari;

Salon de infrumusetare in zona "Lujerului - Virtutii" cartierul Militari, functional din anul 2004

Expirat
coafor/ stilist, cosmetician, frizer  -  S.C. ELY-PSI COM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles