Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Cofetar Salariul net intre 3000-3500 de lei

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana motivata, organizata, punctuala si careia sa-i placa aceasta meserie. De asemenea calificata si cu experienta in finisarea si decorarea torturilor, prajiturilor si a miniprajiturilor.

Descrierea jobului

Realizarea produselor conform retetelor si respectarea pasilor in fabricarea lor. Utilizarea corecta a materiilor prime si mentinerea curata a postului de lucru. Salariul oferit va fi conform experientei si capacitatii de lucru, prime de sarbatori si tichete de masa.

Cofetaria si patiseria Andreea produce si comercializeaza din 1997 torturi, prajituri, miniprajituri, fursecuri, bomboane, cozonaci si alte produse traditionale, placinte, strudele, minipateuri si produse de brutarie proaspete si bune facute in laboratoarele proprii.

Expirat
Cofetar Salariul net intre 3000-3500 de lei  -  SC Andreea ATH Grup s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles