de ani Fără Frică...

Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Colaborator vanzare produse aloe vera din Germania

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Canditatul ideal este orice persoana hotarata sa obtina un castig suplimentar celui actual prin munca si prin perseverenta. Castigul poate fi obtinut si prin reduceri considerabile la produse pentru consum propriu. Optional iti poti construi o cariera de succes in cadrul unei companii multinationale cu peste 300.000 de colaboratori in intreaga lume.

Descrierea jobului

Esti responsabil de cati bani castigi si alegi singur ce program vrei sa ai.
Te ajutam daca ai nevoie de ajutor in orice clipa si iti impartasim din experientele noastre.
Iti oferim o gama larga de produse de foarte buna calitate din care alegi singur ce vrei sa vinzi:
- parfumuri
- produse de machiaj
- ingrijirea parului
- ingrijire anti-imbatranire
- nutritie
- ingrijire functionala
- o gama completa de produse din aloe vera.
Te motivam prin bonusuri si premii periodice.
Iti asiguram suportul logistic.
Ascultam fiecare sugestie a ta si incercam sa o si punem in practica in limita posibilitatilor.

LR este o companie de succes in ultimii 25 de ani datorita produselor sale fabricate in Germania si destinate frumusetii si sanatatii. Calitatea marcii germane este verificata si certificata de organizatii de renume ca SGS Institut Fresenlus, Dermatest sau IASC (International Aloe Science Council). Pionier in noile tendinte de cercetare si dezvoltare inovativa de noi produse, LR acorda o deosebita atentie comunicarii interne instruirii si motivarii tutoror persoanelor interesate de lumea Frumusetii si a Sanatatii.
www.LRworld.com

Expirat
Colaborator vanzare produse aloe vera din Germania  -  POLIPROMO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles