de ani Fără Frică...

Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Colaboratori P.F.A. pentru postul de Reprezentant vanzari prin telefon

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- capabilitate de a comunica clar si concis
- orientat spre rezolvarea problemelor
- flexibilitate in gandire
- initiativa
- simtul responsabilitatii

Descrierea jobului

- angajam exclusiv P.F.A.
- contract de colaborare
- mediu de lucru placut
- birou in zona centrala
- se ofera training de specialitate

Echipa BIROTICA CENTER este formata din specialisti avand fiecare mai mult de trei ani de experienta in vanzari, atat in firme active in domeniul bunurilor de larg consum, cat si in firme al caror principal obiect de activitate este vanzarea de consumabile pentru imprimante, faxuri si copiatoare, sub diversele sale forme. Suntem tineri, dinamici, corecti si onesti in relatiile de afaceri, incapatanati in atingerea obiectivelor, flexibili in alegerea cailor de rezolvare dar si atenti cu resursele noastre si ale clientilor nostri. Acestia suntem noi, pe scurt!

Expirat
Colaboratori P.F.A. pentru postul de Reprezentant vanzari prin telefon  -  BIROTICA CENTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles