Publicat 11 Oct 2005 | Expiră 11 Nov 2005

Communication Officer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inteligent si responsabil.
Cunostinte medii utilizare PC (operare baze de date, Office, Outlook, tehnoredactare) si Internet.
Spirit organizatoric si de initiativa.
Adaptabil la un mediu de lucru dinamic.
Cunostinte de limba engleza / franceza reprezinta un avantaj.
Experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Obiectiv: Asigurarea eficientei comunicarii interdepartamentale si intradepartamentale.

Responsabilitati:
- redirectionarea informatiilor provenite din exterior pe diverse canale catre cei carora le sunt adresate
- sprijinirea logistica si comunicationala a echipei de vanzari
- promovarea ofertelor selectionate de echipa de vanzari prin intermediul canalelor puse la dispozitie
- organizarea optima si evidenta documentelor din gestiune
- legatura cu furnizorii

Beneficii:
- salariu fix
- bonus
- plata transport

Bazata pe experienta imobiliara din Marea Britanie, QCM ofera consultanta in vederea vanzarii, cumpararii sau inchirierii de proprietati: apartamente, vile, hoteluri, terenuri, spatii office, spatii comerciale si spatii industriale, atat in Bucuresti cat si in alte zone din Romania. QCM colaboreaza cu succes cu unele din cele mai importante companii imobiliare din Romania. Promovarea ofertelor se realizeaza on-line, prin cele trei portaluri: www.bestinromania.com, www.qcmimmo.com si www.qcm.ro, inscrise pe cele mai puternice motoare de cautare din lume. Standardele de calitate ale companiei garanteaza clientilor unul dintre cele mai bune servicii de pe piata, iar angajatilor posibilitatea de dezvoltare si promovare pe criterii obiective.

Expirat
Communication Officer  -  QUANTUM Consulting & Management