Publicat 02 Iun 2008 | Reactualizat 01 Iul 2008 | Expiră 03 Iul 2008

Conducator auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- domiciliul stabil in Cluj-Napoca;
- fara obligatii familiale, disponibil la program prelungit;
- organizat, punctual, perseverent;
- adaptabil, sociabil, prezenta placuta;
- vechime permis auto cat. B minim 3 ani;
- bun cunoscator al traficului din Cluj-Napoca;
- minime cunostinte tehnice auto;
- capacitate de organizare si planificare;
- operare PC;
- abilitati de comunicare, de integrare in echipa, de solutionare a problemelor, initiativa, profesionalism, responsabilitate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- conduce autoturisme de ultima generatie, clasa “executive”, din dotarea companiei;
- desfasoara curse in Cluj-Napoca, precum si la nivel regional si national (Brasov, Oradea, Alba Iulia, Tg. Mures, Deva, Bucuresti, etc);
- preia si conduce pasageri de la si la locatii comunicate de catre secretariat, inclusiv aeroport;
- respecta ierarhia operativa si indeplineste ordinele si atributiunile incredintate de catre conducere;
- completeaza formulare specifice activitatii (necesar de materiale, foi de parcurs, etc);
- mentine curatenia autoturismelor;
- asigura achizitionarea de materiale consumabile igienico-sanitare;
- indeplineste alte activitati administrative din cadrul companiei;
- elaboreaza rapoarte si situatii centalizatoare cu privire la activitatea desfasurata.

BENEFICII:

- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- experienta in cadrul unei echipe profesioniste, tinere si dinamice.

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa (reorganizari, lichidari judiciare si lichidari voluntare) si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
Conducator auto  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles