Publicat 09 Sep 2019 | Reactualizat 07 Oct 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Consilier de vânzări – Bucuresti Băneasa Shopping City

1 post
Expirat
Consilier de vânzări
La Peek & Cloppenburg combinăm o mulţime de lucruri într-un fel în care probabil nu v-aţi fi
aşteptat în mod obişnuit: nu suntem doar comercianţi de articole de modă, ci executăm noi
înșine toate lucrările necesare, începând de la designul şi producţia mărcilor noastre proprii,
până la prezentarea produselor. În cele peste 140 de magazine, precum şi în sediile centrale
ale companiei noastre de la Düsseldorf şi din Viena, peste 16.000 de angajaţi din cele mai
diverse specialităţi îşi demonstrează zilnic capacitatea profesională pentru a deservi clienţii
din 15 ţări. De aceea la noi vă aşteaptă o experienţă deosebită, alături de noi provocări
personale.
RESPONSABILITĂŢI
• Implicarea în procesul de vânzare prin servicii complexe şi discuţii active cu clienţii
• Consilierea clienţilor
• Participare la procesele de susţinere a vânzărilor
• Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare
COMPETENŢE
• Orientare bună către clienţi şi servicii
• Seriozitate şi capacitate de lucru în echipă, dar şi o atitudine pozitivă
• De preferat, o diplomă în comerţ sau experienţă în vânzări, respectiv în prestări servicii
CEEA CE OFERIM
• Un mediu profesional dinamic, marcat de orientarea către lucrul în echipă și răspunderea
proprie
• Siguranța unei întreprinderi de familie, cu tradiție
• Planificare individuală a carierei
• Posibilități variate de dezvoltare
• Reducerea angajaților în magazinele P&C
• Compania sponsorizează asigurarea de sănătate

LOCATIE Băneasa Shopping City, Bucureşti-Ploiesti 42D / Sector 1, 013696 Bucureşti │
FORMĂ DE LUCRU normă întreagă/parţială │PERSOANĂ DE CONTACT General Sales
Manager │CONTACT hs472@peek-cloppenburg.ro
Expirat
Consilier de vânzări – Bucuresti Băneasa Shopping City  -  Peek & Cloppenburg

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles