Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 01 Iul 2019 | Expiră 05 Iul 2019

CONSILIER DE VÂNZĂRI

1 post
Expirat

Extinderea noastră continuă în toamna anului 2019, odată cu deschiderea noului nostru magazin, oferind o suprafață de vânzare de 3.060 m². Începând de acum, puteți aplica pentru următoarea oportunitate de angajare și puteți deveni parte a noii noastre echipe: Consilier de vânzări

La Peek & Cloppenburg combinăm o mulţime de lucruri într-un fel în care probabil nu v-aţi fi aşteptat în mod obişnuit: nu suntem doar comercianţi de articole de modă, ci executăm noi înșine toate lucrările necesare, începând de la designul şi producţia mărcilor noastre proprii, până la prezentarea produselor. În cele peste 140 de magazine, precum şi în sediile centrale ale companiei noastre de la Düsseldorf şi din Viena, peste 16.000 de angajaţi din cele mai diverse specialităţi îşi demonstrează zilnic capacitatea profesională pentru a deservi clienţii din 15 ţări. De aceea la noi vă aşteaptă o experienţă deosebită, alături de noi provocări personale.
RESPONSABILITĂŢI
Implicarea în procesul de vânzare prin servicii complexe şi discuţii active cu clienţii
Consilierea clienţilor
Participare la procesele de susţinere a vânzărilor
Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare
COMPETENŢE
Orientare bună către clienţi şi servicii
Seriozitate şi capacitate de lucru în echipă, dar şi o atitudine pozitivă
De preferat, o diplomă în comerţ sau experienţă în vânzări, respectiv în prestări servicii
CEEA CE OFERIM
Un mediu profesional dinamic, marcat de orientarea către lucrul în echipă și răspunderea proprie
Siguranța unei întreprinderi de familie, cu tradiție
Planificare individuală a carierei
Posibilități variate de dezvoltare
Reducerea angajaților în magazinele P&C
Compania sponsorizează asigurarea de sănătate

LOCATIE Vivo! Cluj-Napoca, Strada Avram Iancu 492-500, Florești 407280 │ FORMĂ DE LUCRU normă întreagă/parţială │PERSOANĂ DE CONTACT Alin Florea│CONTACT hs472@peek-cloppenburg.ro
Expirat
CONSILIER DE VÂNZĂRI  -  Peek & Cloppenburg