Publicat 11 Dec 2005 | Reactualizat 11 Ian 2006 | Expiră 11 Ian 2006

consilier financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cu dorinta de a castiga, perseverent, comunicativ

Descrierea jobului

acest job va ofera ocazia de a avansa in scurt timp la un post de conducere , sa lucrati intr-un colectiv unit si competitiv, veti fi premiati pt rezultatele obtinute.

este o cmpanie cu un istoric de invidiat , care in prezent este cea mai buna in domeniu si nu va va dezamagi niciodata ,datorita experientei si a modului de lucru.

Expirat
consilier financiar  -  monica mucileanu mihaela

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles