Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 12 Nov 2019

Consilier Juridic - Auditor Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare de specialitate si experienta in executarea silita de minim 2 ani;
  • Permis de conducere categoria B de cel putin 2 ani;
  • Disponibilitate de deplasare (postul presupune deplasare de 75% din program);
  • Microsoft Office la nivel mediu – in special Excel;
  • Negociere nivel ridicat;
  • Independent, punctual, organizat
  • Consecvent in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Efectueaza vizite la sediul Birourilor Executorilor Judecatoresti aflati in portofoliu (Curtea de Apel Bucuresti);
  • Consulta dosarelor executionale gestionate de Executorii Judecatoresti si transmite recomandari specifice situatiilor intalnite in dosarele consultate;
  • Mentine relatia cu Executorii Judecatoresti si Consilierii Juridici, in vederea recuperarii creantelor;
  • Redacteaza rapoarte specifice in urma vizitelor efectuate la sediile Birourilor Executorilor Judecatoresti si propune masuri de imbunatatire a relatiei cu Executorii Judecatoresti;
  • Constata respectarea conditiilor contractuale de catre Executorii Judecatoresti si negociaza contractele avute cu acestia;
  • Revine asupra dosarelor consultate in conformitate cu procedura stabilita.

Descrierea companiei

Informatii despre protectia datelor:

Prin aplicarea la acest anunt de recrutare înțeleg și sunt de acord, fără a fi constrâns, că datele mele personale precum numele, prenumele, imaginea mea, precum și alte date - furnizate în CV vor fi colectate de Operatorul de date, și anume KRUK ROMANIA SRL, în scopul procesului de recrutare, pentru pozitia pe care am selectat-o. Înțeleg că datele mele cu caracter personal vor fi colectate în condiții de siguranță, pentru a proteja confidențialitatea. Sunt conștient de faptul că îmi pot retrage consimțământul în orice moment. Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea procesării conform consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Expirat
Consilier Juridic - Auditor Bucuresti  -  KRUK ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles