Publicat 17 Oct 2019 | Expiră 16 Nov 2019

Consilier juridic

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Juridic

Candidatul ideal

Mai multe informatii gasiti la adresa http://pitesti.rosilva.ro/rnp/oportunitati_angajare__p_1234.htm
la rubrica Angajare consilier juridic in aparatul Directiei Silvice Arges

Descrierea jobului

Directia Silvica Arges are ca domeniu de activitate gospodarirea unitara, in conformitate cu prevederile amenajamentelor silvice si ale normelor de regim silvic, a fondului forestier national, proprietate publica a statului si privata a persoanelor fizice si juridice in vederea contributiei padurilor la imbunatatirea conditiilor de mediu.
In structura administrativa a Directiei Silvice Arges se regasesc:
- 11 ocoale silvice
- 1 centru de prelucrare a lemnului
- o pastravarie
- 15 pepiniere
Directia Silvica Arges gospodareste o suprafata fond forestier de 113522 ha, din care padure 110301 ha si 3221 ha alte terenuri.

Consilier juridic  -  DIRECTIA SILVICA ARGES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles