Publicat 03 Iun 2009 | Expiră 05 Iul 2009

CONSILIER JURIDIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei facultati de drept (universitate de stat )
Experienta similara de minim 3 ani;
Reprezentare in instanta de minim 2 ani ;
Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
Capacitate de analiza si sinteza;
Dorinta de autodepasire;
Excelente abilitati de negociere, comunicare, fermitate si relationare sociala;
Cunoasterea limbii engleze ;

Descrierea jobului

Membru al unei echipe pluridisciplinare care activeaza in domeniul procedurilor de insolventa / lichidare voluntara.
Elaborare proiecte de acte de procedura / actiuni / contracte.
Intocmire notificari, adrese si alte acte in procedura de insolventa, depunere si ridicare acte la si de la institutiile publice implicate in procedura.
Insuseste cunostinte specifice in domeniul insolventei
Alte sarcini din aria de activitate a postului.
Reprezinta interesele societatii in fata instantelor judecatoresti, notarului, autoritatilor si institutiilor publice;

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
CONSILIER JURIDIC  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles