Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

Consilier juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana care pune pe primul plan evolutia profesionala.
Persoana organizata, meticuloasa, responsabila, serioasa.
Caracter deosebit, atitudine pozitiva, abilitati de comunicare eficientă la toate nivelurile.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
Cunoasterea in permanenta a noilor aparitii legislative si aducerea celor de interes la cunostiinta conducerii.
Formarea dosarelor cu caracter juridic si indeplinirea procedurilor in termele specifice fiecarui dosar in parte.
Reprezentarea in instanta, tinerea relatiilor cu instantele si alte institutiii (Registrul comertului; Primarie; DGFP/AFP; etc)

Firma este membru UNPIR, este atestata ca practician in insolventa si desfasoara toata gama de servicii specifice acestei calitati:
- indeplinirea mandatului de administrator/lichidator judiciar sau cel de administrator special, dupa caz, conform legii 85/2006;
- indeplinirea mandatului de lichidator conform legii 31/1990;
-consultanta in afaceri si mamagement;
-asigura consultanta si suportul firmelor aflate in dificultate; etc.

Face parte dintr-un grup de firme avand ca obiect principal de activitate: Audit financiar; Contabilitate; Expertize contabile si fiscale; Consultanta fiscala; Consultanta in afaceri si management; etc.

Pentru detalii vezi: www.wim.ro si www.confiscal.ro

Expirat
Consilier juridic  -  West Insolvency Management IPURL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles