Publicat 05 Iun 2015 | Expiră 07 Iul 2015

Consilieri Vanzari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-cunostinte si abilitati legate de vanzarea cu amanuntul;
-bune cunostinte privind gestionarea si operarea documentelor de intrare/iesire marfa;
-cunostinte contabilitate primara;
-cunostinte operare PC (Excel, Outlook);
-abilitati de coordonare a unei echipe;
-simt estetic.

Descrierea jobului

-cv + foto obligatoriu
-urmarirea indeplinirii target-ului de vanzare stabilit de companie;
-intocmirea si trimiterea la timp a rapoartelor solicitate de superiori;

salariu fix + bonus

Unic importator si distribuitor al produselor vestimentare de dama,deschidem un magazin in Ploiesti

Expirat
Consilieri Vanzari  -  INTERNATIONAL CLOTHES STORE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles