Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

consultant bancar

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

prospat absolvent de liceu sau facultate
deschis la munca in echipa
dispus sa invete lucruri noi
dispus sa investeasca in pregatirea lui 300 lei

Descrierea jobului

consultanta si vanzari in domeniile de activitate ale firmei.
pregatire de calitate de la profesionisti
salar + comisioane + stimulente si alte premii

credit4u office este o firma de intermedieri financiar- bancare si de asigurari

Expirat
consultant bancar  -  credit4u office

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles