Publicat 20 Nov 2006 | Reactualizat 20 Dec 2006 | Expiră 21 Dec 2006

consultant de sanatate si marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoane serioase,intreprinzatoare
studii medii sau superioare
cu capacitate de invatare
varsta minima 25 de ani
preferabil cadre medicale

Descrierea jobului

Se ofera:
cursuri de pregatire la nivel local, national si international
castiguri nelimitate, in functie de nivelul de implicare
posibilitatea unei cariere la nivel international

Corporatie internationala nr.1 in domeniul wellness, reprezentante in 62 de tari, cifra de afaceri peste 2,5 miliarde$, are in spate singurul Laborator de nutritie celulara si moleculara din lume, unde activeaza cei mai buni medici, printre care singurul premiu Nobel in nutritie - dr.Louis Ignarro.

Expirat
consultant de sanatate si marketing  -  Mihaela Dascalescu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles