de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 20 Oct 2009

CONSULTANT FINANCIAR

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

disponibilitate de a colabora online

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea serviciilor financiare
Identificarea de noi clienti si oportunitati de vanzare
Crearea si mentinerea unei baze de date cu potentali clienti
Contactarea potentialilor clienti
Incheierea contractelor aferente si obtinerea de referinte/recomandari
Servisarea portofoliului de clienti nou creat
Prospecarea permanenta in vederea contactarii potentialilor clienti
Intocmeste rapoarte catre managerul superiorStudii medii; cele superioare - constituie un avantaj
Experienta anterioara in vanzarea produselor financiare constituie un avantaj
Bune abilitati de relationare si comunicare cu clientii
Capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu clientii
Capacitatea de a invata intr-un timp scurt
Abilitati de negociere si solutionare
Capacitate de analiza, identificare si valorificare a oportunitatilor de vanzare
Orientare puternica catre rezultate si atingerea obiectivelor
Cunostinte bune de operare calculator constituie un avantaj

Descrierea companiei

Comisioane de vanzare atractive
Premierea consultantiilor de top
Coaching din partea unor specialisti de succes din domeniu
Promovare in cariera in functie de performanta
Training la standardele companiilor multinationale
Posibilitatea de a dezvolta o cariera pe termen lung in servicii financiare

Expirat
CONSULTANT FINANCIAR  -  Afsro compact insurance group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles