Publicat 05 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 06 Iul 2019

Consultant Imobiliar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Casta Imobiliare, prima agenție imobiliară hibrid din România, angajează un consilier imobiliar.

Contactează-ne dacă îți dorești ce ne dorim și noi. Să faci parte din echipa care contribuie la crearea uneia dintre cele mai desucces platforme online, de pe piața imobiliară, din România.

Ești candidatul ideal dacă:
Deții experiență în sectorul imobiliar sau vânzări, cât și în domenii aferente construcțiilor civile/industriale, notariat, cadastru, etc;
Ai bune abilități de comunicare;
Ești o persoanăserioasă,punctualășionestă;
Ești un profesionist care dorește o repoziționare a carierei proprii;
Ești o persoană carismatica, pozitivă și dinamică, orientată spre creștere personală si profesională;
Ai permis de conducere și autoturism propriu;

Descrierea jobului

Dacă împreună formăm o echipă, vei avea următoarele responsabilități:

Dezvoltarea și gestionarea eficientă a portofoliului de clienți
Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții
Organizarea și programarea întâlnirilor cu clienții
Vizionarea proprietăților în mod individual și împreună cu clienții
Identificarea și soluționarea nevoilor clienților
Optimizarea tranzacției imobiliare
Închiderea tranzacților imobiliare

Beneficiile de care vei avea parte:

Venituri direct proporționale cu rezultatele obținute
Salariu Fix 3500 RON + Comision;
Costurile de transport decontate;
Telefon mobil;
Birou de lucru;

Casta (.ro) este prima agentie imobiliara fara comision. Ne propunem să creștem confortul și rapiditatea tranzacțiilor, dar și să le facem rezonabile pentru vânzători. Astfel, am înlocuit comisionul procentual pe tranzacție cu un onorariu fix. Toate acestea sunt posibile datorită tehnologiei ce stă la baza serviciilor noastre. În plus, construim un brand cu prezență și vizibilitate la nivel național.

Expirat
Consultant Imobiliar  -  CASTA IMOBILIARE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles