Publicat 08 Aug 2019 | Reactualizat 05 Sep 2019 | Expiră 08 Sep 2019

Consultant Suport Tehnic - Dynamics CRM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunoasterea solutiei Microsoft Dynamics CRM reprezinta un avantaj (nu este o conditie obligatorie, oferim training performant in aceasta privinta)
  • Dorinta si abilitatea de a invata si a aplica tehnologii noi
  • Fluenta in limba in limba engleza (nivel avansat).
  • Abilitati excelente de relationare, atitudine proactiva si dorinta reala de a ajuta clientii
  • Ownership si responsabilitate asupra performantelor, abilitati de prioritizare si time management
  • Bune cunostinte avansate ale suitei Microsoft Office (Word, Excel si PowerPoint)

Descrierea jobului

Responsabilitatile constau in servicii personalizate de helpdesk, asistenta tehnica si rezolvare de incidente. Cerintele clientilor sunt preluate si rezolvate - se ofera suport clientilor in legatura cu modul de solutionare si furnizare a solutiilor.

Ce oferim:

  • Cultura orientata spre performanta;
  • Training gratuit pentru o solutie software Dynamics CRM, folosita la nivel mondial de catre clienti si parteneri Microsoft;
  • Posibilitatea de evolutie si dezvoltare profesionala, precum si posibilitatea de a participa la traininguri si programe de certificare;
  • Challenge-ul unor proiecte complexe;
  • Mediul si provocarile necesare pentru a testa si a invata tehnologii noi;
  • Program informal de mentoring;

ASG este una dintre cele mai inovative companii romanesti, furnizoare de consultanta, software si servicii de outsourcing. Infiintata in 2010, ASG este axata pe consultanta si software de business care incurajeaza progresul si ajuta companiile sa-si creeze viitorul in afaceri.

Expirat
Consultant Suport Tehnic - Dynamics CRM  -  ASG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles