Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Consultant Vânzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Formăm o echipă care să corespundă următoarelor cerințe:

- Disponibilitate de lucru full-time, 8h/zi
- Aspect fizic plăcut, atitudine deschisă și încrezătoare;
- Abilități de comunicare și vânzare.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:

- Promovarea produselor din portofoliul clientului, conform informațiilor primite la training;
- Respectarea programului de lucru, conform planificării primite și a modului de lucru agreat;
- Raportare activitate către managerul direct.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial format din: salariu fix, tichete de masă, bonus din vânzări și bonus în produse
- Concursuri saptamanale cu premii
- Concursuri trimestiale cu premii
- Echipament asigurat
- Tabletă de serviciu cu abonament inclus
- Training specializat;
- Program de lucru flexibil.

Vei lucra într-un mediu de lucru plăcut, cu posibilitatea de avansare și suport din partea echipei și a managerului direct!

We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

Expirat
Consultant Vânzari  -  SC EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles