de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iun 2017 | Expiră 11 Iul 2017

Consultant vanzari CarSystems Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul perfect ?

  • entuziasmat
  • cunostinte in folosirea PC-ului
  • responsabilitate sociala
  • aspect elegant si siguranta de sine
  • atitudine proactiva, orientat spre rezolvarea problemelor
  • orientare catre client
  • usurinta in luarea deciziilor in interesul companiei
  • cunostinte utilizare platforme social media (Facebook, Twitter, Youtube, etc)

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci ?

  • sa stabilesti si sa mentii relatiile cu clientii
  • administrarea, gestionarea si promovarea portofoliului
  • preluarea comenzilor,atat telefonic cat si online
  • pregatirea coletelor pentru livrare
  • urmarirea bunului mers al comenzilor preluate
  • promovarea magazinului online
  • adaugarea de produse noi si actualizarea celor existente pe site
  • generare si transmitere awb
  • administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online
  • administrarea produselor si stocurilor din magazinul online
  • relationarea cu clientii magazinelor, cresterea numarului de clienti si urmarirea actualizarii bazei de date cu clientii
  • oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata
  • furnizarea de informatii catre clienti cu disponibilitatea in stoc a produselor
  • coordonarea activitatilor de marketing online, implementarea si realizarea de propuneri pentru newsletter
  • receptionarea articolelor primite in magazin conform avizelor si facturilor

CarSystems a fost infiintata in anul 2002. Firma cu capital integral romanesc s-a lansat pe piata avand ca pilon principal entuziasmul si pasiunea unor tineri. Evolutia a fost cursul firesc al companiei. Am investit timp in calitatea serviciilor si a produselor, astfel incat astazi avem departament de vanzari, tehnic, marketing si logistica.

Reusita noastra se datoreaza echipei formate din tineri talentati, daruiti activitatilor pe care le desfasoara cu seriozitate, exactitate si devotament, convinsi fiind ca succesul lor depinde in totalitate de multumirea clientilor nostri.

Pasiunea pentru calitatea si respectul pentru pretentiile clientilor nostrii ne-au sustinut si ne-au motivat in drumul nostru spre inovatie. Profesionalismul, flexibilitatea si dinamismul reprezinta doar cateva din secretele succesului nostru.

Profesionisti, pentru ca fiecare membru al echipei noastre are pregatirea necesara domeniului in care activeaza, are inclinatia spre detaliu, pentru ca intreaga echipa are ca punct de reper perfectiunea avand implementat conceptul CARSYSTEMS : "nu incerca mai mult, incearca excelent".

Flexibili, pentru ca parerea clientilor nostri conteaza, pentru ca avem puterea de a ne adapta particularitatilor si cerintelor lor, in mod natural si firesc.

Dinamici, pentru ca realitatea pietei ne-o cere, pentru ca stim sa ne adaptam rapid si eficient tehnologiei care evolueaza cu o viteza fantastica, pentru ca ne ridicam la nivelul cerintelor in materie de produse si servicii ale tuturor clientilor, pentru ca desi gandim in viitor, suntem puternic ancorati in prezentul cotidian.

Expirat
Consultant vanzari CarSystems Timisoara  -  iCarSolutions SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles