de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 19 Oct 2009

Consultant vanzari directe

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*persoana dinamica, responsabila, cu initiative;
• abilitati foarte bune de comunicare;
• abilitati pentru lucrul in echpa;
• capacitati excelente de negociere;
• atitudine axata pe rezultate;
• experienta dovedita de minim un an in vanzari directe, servicii , constituie un avantaj;
• cunostinte de utilizare PC ( internet, Office);
• cunostinte minime de limba engleza

Descrierea jobului

• identifica si contacteaza clienti noi ;
• mentine si dezvolta reteaua de clienti ai companiei;
• stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii;
• negociaza si incheie contracte ;
• intocmeste zilnic rapoarte de vanzari;
• implementeaza strategii de vanzari pe termen scurt si mediu;
• asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale;
Beneficii:
• pachet salarial atractiv;
• telefon mobil;
• sistem de bonusuri ;
• training gratuit , periodic;
• atmosfera placuta de lucru;
* masina de serviciu

Dealer Vodafone pentru segmentul de bussines la nivel national.

Expirat
Consultant vanzari directe  -  S.C. TELEFONIKA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles