Publicat 25 Mar 2008 | Reactualizat 23 Apr 2008 | Expiră 25 Apr 2008

Contabil / Economist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al unei facultati de profil din Cluj-Napoca, Bucuresti sau Timisoara.
Experienta profesionala de minim 6 (sase) luni in domeniul contabilitatii.
Seriozitate si atentie la detalii.
Gandire analitica.
Capacitate de lucru in echipa si abilitati de comunicare.
Cunostinte avansate operare PC (Programe de contabilitate, Word, Excel, Office).
Se va acorda preferinta candidatilor cu domiciliul stabil in Cluj-Napoca.
Disponibilitatea la program prelungit constituie un plus.

Descrierea jobului

Membru al unei echipe pluridisciplinare care activeaza in domeniul procedurilor de insolventa / lichidare voluntara.
Evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei, deconturilor, etc.
Evidenta veniturilor si cheltuielilor
Contabilitate primara
Urmarire emiteri si incasari facturi
Registru de casa
Plati, relatia cu bancile
Urmariri plati si flux de numerar
Raportari specifice
Alte atributii specifice profesiunii si postului

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
Contabil / Economist  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles