Publicat 13 Ian 2020 | Reactualizat 10 Feb 2020 | Expiră 13 Feb 2020

Contabil primar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​Cunostinte elementare in domeniul financiar- contabil
Experienta de minim 1 an in domeniul contabilitatii
Cunostinte, aptitudini (rapiditate) operare PC (MS Office, internet)
Persoana meticuloasa, analitica, organizata, cu capacitate de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
Persoana pozitiva, echilibrata, responsabila, integra, serioasa
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa, dornica de formare si dezvoltare profesionala

Descrierea jobului

Inregistrarea corecta si la zi in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila: facturi de intrare de marfa, facturi de cheltuieli, incasari si plati prin orice instrumente de incasare / plata, deconturi de cheltuieli, bonuri de consum, etc.
Inregistrarea si indosarierea facturilor si devizelor de lucrari semnate de catre clienti si urmarirea incasarilor la termen a facturilor emise catre clienti; realizarea lunara a ordinelor de compensare acolo unde cazul.
Urmarirea si/ sau inregistrarea documentelor de casa si banca; urmarirea si procesarea incasarilor si platilor
Verificarea si/sau efectuarea inchiderii conturilor de venituri
Efectuarea listelor dupa inchiderile lunare si activitati de arhivare
Verificarea soldurilor din contabilitate cu cele ale furnizorilor si clientilor
Mentinerea relatiilor cu organele administratiei publice

M Grup este un grup de companii romanesti care este prezent in Romania din 1993, avand activitati diverse precum, IT, contabilitate, servicii imobiliare, servicii logistice, productie industriala, servicii metrologice etc.

Expirat
Contabil primar  -  Asist Consult SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles