de ani Fără Frică...

Publicat 04 Oct 2009 | Expiră 08 Oct 2009

contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Contabil cu experienta in programul de contabilitate Ciel Salarii si Ciel Contabilitate,sa stie sa faca salarii,declaratiile aferente salariilor,contabilitate unei firme de la inceput pana la balanta,deconturi de TVA,de profit,394

Descrierea jobului

Jobul este part time,4 ore/zi,ori intervalul 10-14 ori in intervalul 14-18,la alegere,va fi schimb cu o alta contabila,doar 3 saptamani pe luna,din 5 ale lunii pana pe 25 ale lunii,cand se realizeaza inchiderea firmelor.Exclus lucrul de acasa al firmelor client al societatilor noastre.Conditie esentiala:Ciel:bine

Firma de contabilitate si expertiza contabila din Pitesti,de 5 ani infiintata(firma mica:2 asociate si un angajat part-time)

Expirat
contabil  -  SC Evident Plus Contab 2004 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles