de ani Fără Frică...

Publicat 11 Aug 2006 | Reactualizat 30 Aug 2006 | Expiră 11 Sep 2006

CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati de rezolvare rapida a problemelor, sa fie capabil sa lucreze sub presiune si cu termene precise.

Descrierea jobului

Pregateste si verifica raportarile interne (zilnice si lunare) catre management;
Tine evidenta conturilor de casa si banca si intocmeste documentele necesare;
Intocmeste registrele de casa si banca;
Pastreaza legatura cu bancile;
Inregistreaza si urmareste decontarea avansurilor de trezorerie;
Arhiveaza documentele intocmite de departamentul financiar-contabil;
Efectueaza alte operatiuni legate de activitatea de comert.

Descrierea companiei

Importator Mitsubishi Motors in Romania

Expirat
CONTABIL  -  M CAR TRADING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles