de ani Fără Frică...

Publicat 14 Sep 2006 | Reactualizat 24 Sep 2006 | Expiră 15 Oct 2006

contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de facultate cu profil economic sau absolvent liceu cu profil economic dar cu experienta relevanta;
- minim 1 an de experienta in activitatea financiar-contabila;
- cunostinte solide de contabilitate;
- foarte bune cunoastinte de operare PC;
- disponibilitate la program prelungit de lucru.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmirea documentelor primare privind operatiunile de casa, banca;
- contabilitatea mijloacelor fixe, a facturilor de cumparare, a operatiunilor de plati;
- evidenta furnizorilor / clientilor de marfuri si servicii;
- evidenta stocurilor;
- evidenta operativa a incasarilor si platilor.

Firma de contabilitate cu un portofoliu de clienti vast, cu multe domenii de activitate.

Expirat
contabil  -  M&M SOLUTIONS GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles