Publicat 15 Nov 2011 | Expiră 17 Dec 2011

Coordonator artistic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii finalizate in domeniul artelor plastice ( Facultate de Arte, Teologie–Arta Sacra)

Cunostinte in domeniul artei, in general si al artei sacre, in special;
Capacitate de planificare, organizare, indrumare, coordonare, control si evaluare a membrilor echipei si a activitatilor in domeniul artistic;

Experienta in cel putin unul din domeniile:

- pictura de sevalet,
- pictura religioasa: bizantina, neobizantina, realista ,
- mozaic artistic,

-Atentie la detalii;
-Rabdare;
-Simt cromatic deosebit;
-Indemanare.

Atitudine profesionala fata de persoanele cu care intra in contact;
Reale abilitati de comunicare;
Capacitate de organizare si gestionare a timpului, a informatiilor, a activitatilor si a sarcinilor;
Abilitatea de a lua decizii in conditii de stres;
Caracter dinamic si organizat.

Descrierea jobului

Realizeaza lucrari artistice din mozaic fin, respectand proiectul;
Indruma, motiveaza si controleaza activitatea echipei din subordine,
Evalueaza periodic activitatea membrilor echipei.

Singura companie din Romania, de mari dimensiuni, cu domeniul de activitate productie vitralii clasice, mozaicuri si pavimente, tablouri, obiecte decorative pentru locuinte si spatii diverse, certificata ISO 9001/2000.
200 de angajati, peste 30 artisti plastici

Expirat
Coordonator artistic  -  S.C. MOZAICART S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles