de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 21 Nov 2009

COORDONATOR MAGAZIN DESIGN INTERIOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniu (design, arte, arhitectura)
- Experienta in vanzari directe si in magazin
- Experienta in domeniu design interior, amenajare constituie un avantaj semnificativ
- Abilitati de comunicare si negociere
- Bun organizator
- Personalitate comunicativa, dinamica si ambitioasa

Descrierea jobului

- Elaboreaza si implementeaza strategia de vanzari
- Organizeaza si instruieste personalul din showroom
- Dezvolta permanent si gestioneaza portofoliul de clienti
- Identifica noi clienti, noi segmente
- Dezvolta relatii de parteneriat cu clientii de tip Key Account
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata
- Propunere si planificare campanii personalizate pentru partenerii din portofoliu

Descrierea companiei

Magazin de design interior de lux EKA

Expirat
COORDONATOR MAGAZIN DESIGN INTERIOR  -  CORA GENERAL BUSINESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles