Publicat 01 Aug 2019 | Reactualizat 31 Aug 2019 | Expiră 01 Sep 2019

Coordonator - PIESE DE SCHIMB - Utilaje Agricole

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Permis de conducere categoria B
  • Experiența în domeniul vânzărilor pieselor de schimb utilaje agricole constituie un avantaj
  • Abilități de vânzare, negociere și lucru cu clienții
  • Disponibilitatea de a face deplasări

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Bonus în funcție de vânzări, salariu fix, tichete masă, tichete de vacanță
  • Programe de training constante pentru dezvoltare personală și profesională
  • Mașină de serviciu
  • Asigurare medicală privată
Responsabilități:
  • Inițiere și menținerea relațiilor cu furnizorii și clienții
  • Preluarea și centralizarea comenzilor de la clienți, respectiv lansarea de comenzi către furnizori
  • Monitorizarea evoluției stocurilor
  • Coordonarea proceselor de aprovizionare și desfacere cu monitorizarea derulării comenzilor
  • Identificarea pieselor în cataloage

O companie in plina dezvoltare, cu acoperire nationala, afiliata unuia dintre cele mai mari grupuri agro din Romania, cu activitate impartita pe trei segmente: distributie utilaje agricole, distributie piese de schimb utilaje agricole si service.

Ofera oportunitati foarte bune de cariera si dezvoltare profesionala si personala, atat prin potentialul de crestere al afacerii cat si prin programele personalizate de training si dezvoltare a angajatilor.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Coordonator - PIESE DE SCHIMB - Utilaje Agricole  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles