Publicat 17 Sep 2019 | Reactualizat 15 Oct 2019 | Expiră 18 Oct 2019

Coordonator receptie - MedEuropa Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- are un minim de experienta intr-un post similar (constituie un avantaj domeniul medical);
- este capabila sa supervizeze operational receptia unui centru medical de radioterapie;
- contribuie efectiv la dezvoltarea echipei din receptie, trainingul si integrarea colegilor noi;
- are abilitati de coordonare, evaluare si motivare a echipei ;
- este persoana calma, organizata, toleranta, capabila sa solutioneze probleme;
- dovedeste abilitati de comunicare, ii place interactiunea cu pacientii;
- este capabilă să comunice la un nivel mediu in limba engleză;

Descrierea jobului

- coordonarea echipei din receptia Centrului de Radioterapie MedEuropa București;
- asistarea membrilor echipei recepției in rezolvarea situatiilor de natura conflictuala cu pacientii centrului;
- verificarea programarilor si a confirmarilorpentru pacientii care se adresează centrului;
- dezvoltarea si implementarea procedurilor de lucru pentru activitatea receptiei ;
- organizarea personalului pe ture de lucru;
- raportarea zilnica a evenimentelor deosebite;
- analizarea reclamatiilor pacientilor si solutionarea lor;
- evaluarea gradului de satisfactie a clientilor;

Incepand cu 24 mai 2018 si-a inceput activitatea MedEuropa, primul centru de radioterapie din Constanta, care functioneaza in regim de spitalizare de zi.

Compania MedEuropa are in plan dezvoltarea unui lant de pana la 10 clinici de radioterapie intr-un orizont de 5 ani, dezvoltare corelata geografic cu nevoile de tratament ale pacientilor.

Dezvoltarea urmatoarei clinici MedEuropa este in plin progres la Bucuresti, urmand ca aceasta clinica sa fie finalizata pana la finalul anului 2019.

Expirat
Coordonator receptie - MedEuropa Bucuresti  -  MedEuropa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles