Publicat 05 Iun 2015 | Expiră 06 Iul 2015

CORESPONDENT COMERCIAL VORBITOR LIMBA BULGARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilitati excelente de comunicare si relationare cu oamenii de business din mediul intern si extern
• Bune abilitati de organizare, planificare si de asumare a rolului in sarcinile ce-i revin
• Persoana organizata si proactiva
• Capacitatea de a lucra cu termene limita
• Atentie la detalii
• Cunoasterea de instrumente PC: Microsoft Office, Internet
• Cunostinte de limba engleza si bulgara la un nivel avansat sau alte limbi de circulatie internationala, constituie avantaj
• Disponibilitate la program de munca prelungit

Descrierea jobului

- Comunicarea cu persoane din afara organizatiei, reprezentand organizatia in fata clientilor, publicului, autoritatilor sau altor persoane din exterior. Comunicarea poate avea loc in persoana, in scris, prin telefon sau e-mail.
- Elaboreaza, in limba bulgara, specificatii de produse
- Participa activ in elaborarea documentatiei pentru prezentarea cu oferta la licitatii
- Traduce manuale tehnice ale produselor comercializate in/din limbile engleza, romana si bulgara

Reloc Craiova se numara printre cele mai mari companii de reparatii, modernizari, constructii locomotive din Europa Centrala si de Est si este un angajator dinamic si dedicat. Seriozitatea, deschiderea si performanta se asociaza cu mediul nostru de lucru.
Noi oferim angajatilor nostri oportunitati de dezvoltare profesionala, precum si programe interne in vederea unei calificari superioare.
Formarea continua reprezinta un instrument obligatoriu pentru atingerea permanenta a succesului.
Sunteţi interesat/a?
Va rugam sa ne trimiteţi CV–ul si scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati.
Vor fi contactati pentru interviu doar candidatii care corespund cerintelor de mai sus.

Persoana de contact
HR Manager
Maria MALDARESCU

Expirat
CORESPONDENT COMERCIAL VORBITOR LIMBA BULGARA  -  SC RELOC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles