Publicat 22 Ian 2020 | Reactualizat 21 Feb 2020 | Expiră 22 Feb 2020

Crew Japanos

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești o persoană dinamică, gata să învețe și dornică să facă parte dintr-o companie în plină ascensiune? Vrei să înveți despre cultura și mâncarea japoneză, dar și să acumulezi experiență profesională?

Descrierea jobului

În calitate de Crew, te vei ocupa de activități variate în diferite zone ale restaurantului.

Beneficii:

- Pachet salarial: 2500 lei net / lună

- Bonusuri în funcție de performanță

- Program flexibil

- Programe de dezvoltare profesională

Japanos este un lanț de restaurante fast casual cu specific japonez. 6 locatii in Bucuresti și bucătarie centrală.
www.japanos.ro

Grup de restaurante carte detine: Japanos (6 restaurante) / Kanpai(1) / Draft Pub (1)

Expirat
Crew Japanos  -  Japanos Friends

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles