de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2008 | Reactualizat 03 Dec 2008 | Expiră 05 Dec 2008

CROITOREASA SI MASINISTA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajati cu putere si dorinta de munca, corecti si responsabili. De preferat femei, pentru ca se lucreaza direct cu clientii; limita de varsta 55 ani.

Descrierea jobului

Croitorie: de la tipar pe hartie, croit, cusut si masinista : cusut la masina, calcat. Materializarea responsabilitatilor date de designer (desene ale produselor si diferite alte obligatiuni strict legate de job). In functie de volumul de munca si vechime se mareste salariul, plus prime cand este cazul.

Atelier de creatie, se lucreaza in sistem unicat sau serie foarte mica.

Expirat
CROITOREASA SI MASINISTA  -  JARIZ PROD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles