Publicat 27 Mar 2019 | Expiră 27 Apr 2019

Curs gratuit lb. italiana pentru necunoscatori/incepatori-CT

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa inveti italiana si sa lucrezi intr-o multinationala? Vino la Comdata!

Comdata Group Romania, companie multinationala de prestigiu, unul din leaderii de piata in sectorul BPO, este in cautarea de noi colegi pentru sediul din Constanta.

Organizam cursuri gratuite de limba italiana pentru incepatori si/sau necunoscatori, in vederea angajarii.

Descrierea jobului

Oferim:
- Materiale didactice;

Comdata Group Romania, membra a grupului COMDATA, detine in Romania 7 puncte de lucru in Bucuresti, Craiova, Constanta, Galati, Pitesti, Braila si Buzau.
La nivel global Comdata detine centre in Europa (Italia, Spania, Franta, Cehia, Turcia si Romania) cat si in America de Sud si America Centrala.

Cu peste 3000 de angajati in Romania, Comdata se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.
www.comdataromania.ro

Expirat
Curs gratuit lb. italiana pentru necunoscatori/incepatori-CT  -  SC COMDATA SERVICE SRL