Publicat 21 Nov 2019 | Reactualizat 19 Dec 2019 | Expiră 22 Dec 2019

CUSTOMER SERVICE / SALES SUPPORT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

Studii medii sau superioare (studii tehnice constituie avantaj)

Experienta intr-un post similar

Cunostinte de operare in SAP sau BORG constituie avantaj

Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office)

Limbi străine; Engleza -nivel mediu/avansat

Abilitati de comunicare scris/vorbit

Descrierea jobului

Sarcinile si responsabilitatile functiei:

Parte a echipei de vanzari, responsabil(a) pentru administrarea proceselor de vanzari

Gestioneaza corespondenta dintre echipa de vanzari si clientii acestora

Monitorizeaza conturile clientilor

Furnizeaza date, informatii si rapoarte pentru a ajuta echipa de vanzari

Urmareste evolutia procesului si a obiectivelor de vanzare

Oferta (bonusuri/beneficii):

Salariu fix motivant + bonusuri periodice in functie de vanzari

Tichete de masa + alte beneficii

Asigurare transport la locul de munca

Posibilitate de dezvoltare profesionala

Rubix Group - cel mai mare furnizor de produse si servicii industriale din Europa

Peste 650 de filiale si 8000 de angajati in 22 de tari si o cifra de afaceri de 2,3 miliarde de euro in anul 2018

Grupul Rubix Romania numara peste 70 de angajati si cuprinde firmele Brammer Romania,Indis Partener si Novo Tech

Expirat
CUSTOMER SERVICE / SALES SUPPORT  -  S.C. NOVO TECH S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles