de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 18 Nov 2009

Designer Web

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Creativ si open minded
-Motivat profesional
-Ambitios si cu spirit de echipa
-Responsabil, chiar daca in domeniul nostru de activitate suntem adeptii conceptului "work &fun"
-Bun cunoscator al programelor de editare grafica Adobe Photoshop/Ilustrator( pentru postul de graphic designer) respectiv editare web si/sau programare web Adobe Dreamweaver, Flash,
-Disponibilitate pentru program prelungit ( cand este cazul)
-"Fresh thinking" fiind vorba despre job-uri in publicitate
- Realizarea si implementarea de layout-uri (propuneri grafice) pentru proiecte curente si potentiale (website-uri, newlettere, aplicatii, bannere, etc);
- Lucreaza in echipa pentru realizarea proiectelor care presupun componente software (programare php, action script, baze de date); este responsabil pentru realizarea template-ului de proiect HTML/CSS conform recomandarilor primite de la echipa de dezvoltare;

Descrierea jobului

-Oportunitatea de a lucra intr-o companie dinamica, intr-un domeniu creativ si intr-un mediu de lucru profesionist
-Conceptie grafica materiale publicitare, logo, identity packs
Creare de elemente grafice specifice, machetare
-Pachet de bonus-uri in functie de performante

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Designer Web  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles