Publicat 19 Mar 2007 | Reactualizat 17 Apr 2007 | Expiră 19 Apr 2007

Director comercial zonal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-absolvent studii superioare de preferinta textile;
-cunoasterea buna a limbii italiene;
-experienta semnificativa in vanzari;
-abilitati excelente de comunicare si colaborare

Descrierea jobului

Se ofera:
-ambient de lucru palcut;
-instruire;
-salar motivant + premii legate de rezultate;
-masina individuala de servici;
-telefon mobil;
-decontare cheltuieli deplasare

Societate italiana lider in producerea si comercializarea atei de cusut pentru industria confectiilor;

Expirat
Director comercial zonal  -  RAMA ROMANIA TEXTILE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles