Publicat 25 Iun 2019 | Reactualizat 15 Oct 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Director Comunicare

1 post

Descrierea jobului

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Ce iti oferim?

- Iti oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania;
- Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, iti oferim training profesional;
- Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate );
- Iti oferim posibilitati reale de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

- Vei elabora strategia si politicile de marketing si comunicare ale firmei si vei asigura implementarea acestora;
- Vei concepe si implementa campanii de marketing online;
- Vei dezvolta politici de promovare pentru mentinerea unei vizibilitati ridicate a brandului;
- Vei coordona comunicarea pe retelele de socilaizare in numele companiei.

Daca ai:

- studii superioare cu specializare in domeniul marketing si comunicare,
- experienta in realizarea de programe de marketing online,
- excelente abilitati de comunicare verbală și scrisă,
- experienta anterioara relevant in programe de marketing si comunicare,
- capacitate de planificare si analiza, de sistematizare si monitorizare a activitatii de marketing,
- obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor concrete si a studiilor de marketing,
- persoana dinamica, energica, implicata, creativa.

Aplica cu incredere!
Este momentul pentru un job bun!

De peste 18 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, având o expansiune accelerată, astfel că în prezent a trecut de pragul de 1.000 de magazine deschise în toată țara.
PROFI este un angajator de top din retailul modern, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 16.500 de angajați.
Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv.
Detalii suplimentare despre PROFI poți găsi pe site-ul nostru www.profi.ro
Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Director Comunicare  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles