Publicat 14 Feb 2006 | Reactualizat 26 Feb 2006 | Expiră 17 Mar 2006

Director Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate, cunostinte solide in domeniul marketingului, limba engleza avansat, excelente aptitudini de comunicare si negociere, disponibilitate la deplasari si program prelungit, experienta in domeniu si seriozitate.

Descrierea jobului

Organizarea si urmarirea desfasurarii diferitelor campanii promotionale organizate de firma.
Reprezentarea firmei la targurile si expozitiile de profil din tara si din strainatate.
Mentinerea relatiilor cu clientii actuali ai firmei si dezvoltarea retelei de clienti ai firmei.
Negocierea si incheirea de contracte cu clientii.

Se ofera un mediu profesional de lucru intr-un domeniu dinamic.
Pachet salarial competitiv si motivant.

Mozaicart este o firma producatoare de vitralii si mozaicuri artistice, avand o vasta experienta in acest domeniu. printre clientii sai se numara atat bisericile cat si persoane fizice sau juridice, precum si restaurnate, hoteluri, baruri, etc.Firma se adreseaza unui sector exclusivist de populatie motiv pentru care si abordarea acestei piete trebuie facuta cu maxim profesionalism

Expirat
Director Marketing  -  Mozaicart

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles