de ani Fără Frică...

Publicat 29 Sep 2006 | Reactualizat 29 Oct 2006 | Expiră 30 Oct 2006

DIRECTOR SERVICE AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte si Experienta:

 Studii superioare tehnice – AR-ul constituie un avantaj
 Cunostinte bune de limba engleza
 Cunostinte bune de operare PC
 Permis de conducere cel putin categoria B

Profil personal:

 Abilităţi manageriale
 Aptitudini de leader cu capacitate mare de comunicare
 Sa fie disponibil să lucreze peste program şi cu termene limită, atunci cand este nevoie
 Orientat spre rezultate si spre actiune
 Flexibil, deschis, doritor sa invete, adaptabil
 Sa fie capabil sa lucreze in echipa
 Abilităţi de gndire analitică, capabil să sintetizeze o cantitate mare de date şi să găsească soluţii pentru problemele aparute;
 Organizat
Spirit de initiativa
 Abilitati de proiectare strategii
 Abilitati de rezolvare a problemelor şi luarea rapida a deciziilor
 Experienta in domeniul auto constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

 Organizarea, conducerea şi controlul activităţii Sevice-ului în scopul executării lucrărilor specifice, în termenele normate şi la calitatea standardului Mitsubishi Motors
 Verificarea corectitudini execuţiei reparaţiilor şi reviziilor, a încadrării în termenele stabilite, atât în fluxul desfăşurării lor, cât şi după terminarea acestora, prin controlul final, precum şi respectarea condiţiilor firmei, privind încasarea avansurilor şi a facturilor
 Comunică cu clienţii Service-ului, pentru stabilirea şi permanentizarea unor relaţii de parteneriat, şi asigură transparenţa activităţii de service.

Pachet de Compensare:

 Pachet salarial atractiv
 Alte beneficii

SC M Car Distribution este dealer autorizat Mitsubishi Motors pentru Bucuresti.

Expirat
DIRECTOR SERVICE AUTO  -  M CAR DISTRIBUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles