Publicat 07 Apr 2008 | Expiră 11 Apr 2008

Director Vanzari Sud

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare tehnice sau economice
-experienta min 3 ani in conducerea unei echipe de vanzari si 5 ani in vanzari.
- experienta min 3 ani in domeniul constructiilor
- limba engleza nivel mediu
-experienta in recrutarea si motivarea si conducerea unei echipe de vanzari
- familiarizat cu lucrul cu bugete de venituri si cheltuieli
-disponibil la deplasari frecvente in tara si Germania.

Descrierea jobului

Directorul de Vanzari sud va coordona intreaga activitate a echipei de vanzari din Bucuresti si Muntenia.
Se subordoneaza direct Directorului General.

Filiala a Kronberger Germania AG - distribuitor materiale de constructii la nivel national, leader in domeniul izolatiilor.

Expirat
Director Vanzari Sud  -  kronberger AG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles